Exkluzívne v realitnej kancelárii REALTA ponúkame nádherný 2-izbový byt, ideálny ako investícia alebo ako príjemné miesto na bývanie.
Byt sa nachádza v širšom centre mesta, v tichej časti. Jeho umiestnenie na 3. poschodí, 3-poschodovej bytovky poskytuje veľkú výhodu – možnosť upraviť si aj podkrovie pod strechou.

Byt disponuje vlastným kúrením. Predáva sa po čiastočnej rekonštrukcii a je veľmi pekne a úplne zariadený. Prislúchajú k nemu tri pivnice, čo je užitočné pre úložné priestory alebo iné potreby.

Okolie bytovky je obzvlášť príjemné, nachádza sa tu krásne detské ihrisko, čo je výborné pre rodiny s deťmi.

  • Podlahová plocha bez loggie : 54,80 m2
  • Konštrukcia bytu: tehla
  • Kúrenie : vlastným kotlom
  • Loggia : francúzsky
  • Možnosť kúpy na úver: áno
  • Svetové strany: V/Z
  • Výťah : nie

Mesačné náklady : 85€ / Bytový podnik s.r.o Poprad + plyn + elektrika

Bližšie informácie Vám poskytne realitný maklér:

Jana Maťašovská
email: realta@realta.sk
tel.č.: +421905330127

Realitná kancelária REALTA je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky a iné služby.

A very beautiful sunny 2-bedroom apartment in the center of Poprad.

We offer exclusively through the REALTA real estate agency a beautiful 2-bedroom apartment for sale, suitable either as an investment or as a very pleasant place to live. It is located in the broader city center, in a quiet area. Being on the 3rd floor of a 3-story building, its significant advantage is the possibility to arrange the attic space under the roof.

The apartment has its own heating system. It is being sold after partial reconstruction and is very nicely and fully furnished. It comes with three cellars, which are useful for storage space or other needs.

The surroundings of the apartment building are particularly pleasant, with a beautiful children’s playground nearby, making it excellent for families with children.

Floor area: 57m2

Apartment construction: brick

Heating: private boiler

Balcony: French

Financing possibility: yes

Orientation: West/East

For more information, please contact the real estate broker:

Jana Maťašovská
email: realta@realta.sk
tel. no.: +421905330127

REALTA Real Estate Agency is a member of the Real Estate Union of Slovakia and operates according to its Real Estate Code of Conduct. The stated price is final and includes the agency commission, legal services provided by a law firm, the basic administrative fee for the land registry, real estate transfer advisory, and a free offer of mortgage financing and other services.

Veľmi pekný slnečný 2-izbový byt v centre Popradu

Typ:Predaj Kategória:2 izbový byt Lokalita:Prešovský kraj Adresa:ul. Okružná č. 33, Poprad Status:Predané 2023 ID:20231008
Charakteristiky: tichá lokalita v centre , rekonštrukcia
Na požiadanie v RK
Viac informácií
Janka Maťašovska realta@realta.sk +421 905 330 127
" Najlepšiu reklamu robia spokojní klienti ... "